LE GRAND PAVOIS - NORMANDIË

-50% korting op uw 2e nacht in een hotel aan zee bij Etretat

Ons team biedt u een speciaal pakket dat u deze winter niet mag missen! Blijf langer, geniet meer en bespaar geld op uw verblijf aan zee.

Wie zou zijn ontspanningstijd aan zee niet willen verlengen? Sommige kansen moeten onmiddellijk worden aangegrepen, en onze nieuwe speciale aanbieding voor deze winter is er een van! Laat uw droomvakantie dit jaar langer duren en bespaar tegelijkertijd geld. Ontdek alle elementen van ons speciale arrangement voor een weekendverblijf in onze mooie regio.

Winteraanbieding -50% weekend

Details van het aanbod in een hotel met uitzicht op zee Normandië

Alleen al voor het plezier om naar de Normandische kust te ontsnappen, biedt ons team u een speciaal arrangement dat u deze winter niet mag missen! Blijf langer, geniet meer en bespaar op uw vakantie aan zee.

De PROMOWEEKEND winteraanbieding omvat :

  • 2 nachten in een tweepersoonskamer naar keuze
  • 2 ontbijtbuffetten of continentaal ontbijt op de kamer
  • 50% korting automatisch toegepast op uw tweede nacht in ons hotel 

Er is geen reden om naar huis terug te keren voordat u ten volle van de zee hebt genoten. Dus of u nu kiest voor de Standaard kamer, de Marina View kamer of de Sea View kamer, organiseer uw mooiste Normandische ontsnapping in een verfijnd en chic kader voor twee nachten en drie volle dagen.

Geldig van 18 november tot 5 februari 2023, op uw verblijf van vrijdag tot zondag.

Mijn cocooningverblijf in het Grand Pavois Fécamp, een hotel met uitzicht op zee in Normandië

Geniet van het moment in de Lounge Bar

Er is geen groter genoegen dan een cocktail drinken bij een adembenemend uitzicht op zee. Comfortabel gezeten op onze zachte banken of in onze pluche fauteuils worden uw vijf zintuigen geprikkeld. Het geluid van de golven, het gezang van de vogels, de op cruise geïnspireerde decoratie, de smaak van uw favoriete drankje en de vriendelijkheid van ons personeel. Dit alles vormt het kader van een vakantie waarin u uw dagen doorbrengt met niets anders dan uzelf, met uw hoofd vrij van alledaagse gedachten.

Ontvang persoonlijk advies over de omgeving

Ons warme en glimlachende personeel ontvangt u met open armen in ons hotel aan zee bij Etretat. Wij staan volledig tot uw beschikking voor elk specifiek verzoek of elke vraag over de essentiële toeristische plaatsen. Het beste verblijf is het verblijf dat wij voor u personaliseren, zodat u een uniek moment beleeft aan de Normandische kust. Aarzel dus niet om het ons te vragen, we zullen u graag antwoorden.

.  

BOEKEN

Wilt u een verblijf aan boord?

Aanbiedingen direct te boeken bij +33 (0)2 35 10 01 01of per e-mail naar contact@hotel-grand-pavois.com

Boek

Quick Response Code